השקעות נדל"ן בזנזיבר

4 עובדות שחשוב לדעת על השקעות בנדל"ן בזנזיבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

1. הישראלים נוהרים

יצא לכם לשמוע על האי זנזיבר? כבר לא מעט שנים שהאי הקסום נחשב לאחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם. בשנים האחרונות, לאחר שכמה חברות תיירות ישראליות החלו לשווק אותו, נפתחו קווי טיסה ישירים, וגם התייר הישראלי גילה את פינת החמד הזו. בכל שנה מבקרים באי מיליוני תיירים מכל רחבי העולם, כולל עשרות אלפי תיירים מישראל. הביקוש רק עולה, והדבר יצר כמובן גם תעשיית תיירות גדולה ומתפתחת.

2. יותר תיירים מתושבים 

זנזיבר היא אי, ששייך למדינת טנזניה, וממוקם כמה עשרות קילומטרים מחופי המדינה. האי מנוהל באופן עצמאי ונחשב לאוטונומי ברוב העניינים השוטפים. גרים בו קצת יותר ממיליון תושבים, שמארחים מספר גדול בהרבה של תיירים בכל שנה. באי יש עיר אחת גדולה ששמה הוא זנזיבר סיטי, ובה בתי מלון רבים, מסעדות וחנויות. לאורך החופים הרבים באי פזורים מרכזי נופש שמאפשרים לנהל חופשות בטן גב רגועות, מול הים המופלא, במרחבים קסומים ושלווים.

3. ביקוש רב והיצע מוגבל 

אחד היתרונות של השקעת נדל"ן בזנזיבר הוא הפוטנציאל העתידי. מאחר שמשאבי החופים במדינה מוגבלים, וכמות המלונות ודירות הנופש שניתן לבנות, היא סופית, אפשר להעריך שמחירי הנדל"ן באי יאמירו עם השנים. תעשיית התיירות צפויה רק לגדול ומקומות נדירים כמו זנזיבר יש להעריך, יהיו מבוקשים תמיד.

4. הזדמנות השקעה 

אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע השקעת נדל"ן בזנזיבר, היא לחבור ליזם מנוסה. יזמים רבים מחפשים מימון ומגייסים אותו ממשקיעים פרטיים. בדרך כלל כל משקיע מקציב כמה מאות אלפי שקלים למיזם, כדי לקבל בתמורה תשואה משמעותית, גבוהה מזו שאפשר לקבל באמצעות אלטרנטיבות אחרות. יחידת דיור באי עולה בדרך כלל כמה מאות אלפי שקלים. כמובן, כמו בכל השקעה יש סיכון, אבל בחירה של יזם מנוסה, עם רקורד של הצלחה, מקטינה אותו.

RM GROUP - נעים להכיר

RM GROUP עוסקת זה למעלה מ-10 שנים בהשקעות נדל"ן ופעילה בארה"ב, יוון, זנזיבר ומובילה השקעות במאות נכסים מצליחים עבור אלפי משקיעים מרוצים.

ב-2020 התחלנו בהקמה של מלון יוקרה בחוף קסום, שנמצא כבר בשלבי בנייה. בקרוב ייצא לדרך פרויקט נוסף: מלון 5 כוכבים עם יחידות נופש ומרכז מסחרי!
ההשקעה מבוצעת ב"מסלול הלוואה", שמבטיח קבלת ריבית קבועה ואטרקטיבית. בסוף התקופה המשקיע יכול להחליט אם הוא רוצה להמיר את ההלוואה ביחידה עתידית במלון, במחירי פריסייל עם הנחה נוספת. לטובת שותפות המלווים ירשם, כבטוחה, שעבוד על הקרקע.

הקודם
הבא

לפרטים נוספים אודות ההשקעה במלון בזנזיבר - צרו קשר עכשיו​